Barvy a ochranné nátěry

Prodej barev, lazur a ochranných nátěrů na dřevo.

Široká nabídka řeziva

Velké zásoby skladem

Rychlé dodání materiálu

Výhodné ceny řeziva

F&T DřevovýrobaBarvy, lazury a ochranné nátěry na dřevo

Součástí našeho prodejního sortimentu jsou barvy a lazury na dřevo, ochranná napouštědla a impregnační nátěry. Dodáváme vám sortiment ochranných nátěrů a impregnační chemie od prémiových značek Remmers a Dřevosan.

Využitím spolehlivých chemických prostředků výrazně prodloužíte životnost všech dřevěných konstrukcí a jejich částí. Na stavební řezivo využijete především impregnační nátěry Dřevosan. K povrchové úpravě palubek, terasových prken, plotovek a spárovek vám doporučujeme ekologické barvy a lazury Remmers. S výběrem vhodných přípravků vám vždy odborně poradíme.

Dodáváme:

  • Barvy a lazury Remmers
  • Impregnační nátěry Dřevosan

F&T Dřevovýroba Barvy a lazury Remmers

Lazury a barvy na dřevo od značky Remmers jsou ekologické a poskytují dřevu výbornou a dlouhodobou povrchovou ochranu. Přípravky jsou vhodné jak pro exteriéry, tak i pro interiéry a splňují přísné požadavky pro profesionální i hobby využití.

F&T DřevovýrobaImpregnační nátěry Dřevosan

Impregnační nátěry Dřevosan poskytují dřevu dlouhodobou ochranu proti dřevokazným houbám, hmyzu, plísní a také proti ohni. Impregnace se používá především k ochraně stavebního řeziva a dřevěných konstrukčních prvků. 

Využijte nátěry a napouštědla k ochraně dřeva

Prodlužte životnost dřevěných prvků s využitím spolehlivých chemických prostředků. Využijte profesionální ochranné a impregnační nátěry. S výběrem vhodné barvy, lazury nebo impregnační chemie vám odborně poradíme. Zavolejte nám nebo nás navštivte v naší provozovně v obci Vražkov u Roudnice nad Labem. Podívejte se na ceník impregnačních přípravků, barev a lazur.